MÖBLER / Bord / Skrivbord 2787569

nr 278 7569

Skrivbord

Fredrik I:s tid, barock, 1700-tal

Utrop:

16.000 kr

Såld:

17.500 kr

måndag 20 oktober 2003
kl 18:30:00

Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.